Zobraziť prehľad produktu
+420 702 006 900 Predaj bezpečných a odolných kufrov

NANUK - Voděodolné pouzdro Nano 310 - čiré

Fotografia sa môže líšiť podľa vybranej veľkosti či výplne
Popis

Odolné pouzdro NANUK Nano 310 je vodeodolná a prachotesná schránka malej veľkosti, ktorá ochráni vaše cennosti a drobnú elektroniku i pri cestovaní v extrémnych podmienkach.


NANUK Nano séria sú malé vodeodolné a prachotesné schránky vyrobené z odolného polykarbonátu, ktoré sú vhodné pre uloženie cenností a drobnej elektroniky napríklad pri vodáckych výletoch, horských túrach, apod.

Zatváranie na systém PowerClaw zaisťuje, že se schránka nechtiac neotvorí a spoločne s vnútornou sieťkou a pogumovanými plochami zaisťuje bezpečie vašich cenností. Vonkajší systém Smartstrap umožňuje pripevnenie púzdra napríklad na opasok alebo na karabínu.

Séria Nano je štandardne dodávaná celkom v 7 farebných vyhotoveniach.

Vnitřní rozměry:

 • délka 131 mm
 • výška 77 mm
 • hloubka 28 mm

Vnější rozměry:

 • délka 149 mm
 • výška 110 mm
 • hloubka 43 mm

Objem:

 • 0,3 l

Hmotnost:

 • 0,2 kg

Funkce:

 • zatváranie na PowerClaw systém
 • vodeodolnosť IP65
 • vnútorná ochranná sieťka zabraňujúca pohybu vecí
 • tlakový ventil pre vyrovnávanie tlaku
 • pogumované plochy chrániace púzdro pri nárazoch
 • Smart Strap umožňujúci pripnutie na opasok alebo karabínu
 • odolné lisované tesnenie

Na všetky produkty NANUK Case sa vzťahuje doživotná záruka.

Odolné kufry a pouzdra NANUK jsou vyráběny v Kanadě a jejich výroba, zpracování a testování podléhá těm nejvyšším standardům.

POWERCLAW ARETAČNÝCH SYSTÉM

PowerClaw aretačná systém (patentované v US pod číslom 8,297,464) je používaný na všetkých kufroch nanuky a bol vyvinutý tak, aby kufor zostal uzatvorený aj počas najťažších misií. Západky PowerClaw kufor pevne uzavrú pomocou tlakovej sily, zatiaľ čo integrovaný uzáver zamedzuje otvorenie kufra počas prepravy alebo pádu. Konštrukcia z polykarbonátu zaisťuje, že všetky predmety zostanú bezpečne vnútri kufra bez ohľadu na to, kam vás cesty zavedú.

OCHRANNÁ SIEŤ

Každé puzdro zo série nanuky NANO je vybavený ochrannou sieťkou, ktorá uľahčuje organizovanie obsahu v puzdre. Ukladajte si ľahko hotovosť, karty, kľúče aj dôležité dokumenty a eliminujte riziko odreniny vašich cenností o spodnú časť puzdra NANO. Táto pružná gumová tkanina šetrí drahocenný priestor a pôsobí ako funguje ako mäkká výstelka pre oddelenie obsahu vášho puzdra. V súlade s myšlienkovým nastavením spoločnosti Nanuk sa dá ochranná sieťka ľahko odstrániť a jednoducho tak prispôsobiť aktuálnym potrebám. Intuitívny systém uchytenia sieťky na 2 háčiky umožňuje ľahké čiastočné oddelenie pre vloženie predmetov. 2 spodné upevňovacie skrutky umožňujú sieťku úplne vybrať.

CHYTRÝ POPRUH SMARTSTRAP

Šikovný popruh SmartStrap je používaný u puzdier nanukov NANO a umožňuje bezproblémový prechod medzi režimami nosenie. Pomocou popruhu SmartStrap dokážete svoje puzdro NANO rýchlo pripevniť na iné batožinu, na popruhy, zápästie či rukoväť väčšieho kufra. Tlačidlo rychloodepínání a viac upevňovacích bodov uľahčujú rýchle zmeny režimu nosenia púzdra. Informácie pre režim nosenia na zápästí a ďalšie sú k nájdeniu vo videu SmartStrap.

TVAROVANÁ TESNENIE

Puzdrá nanuk NANO zodpovedajú stupňu odolnosti podľa IP65, ktorý udáva vodeodolnosť všetkých týchto puzdier. Vodeodolnosť je dôležitá pre všetkých profesionálov, ktorí potrebujú chrániť svoje prístroje a cennosti aj v tých najhorších poveternostných podmienkach. Tvarovaná tesnenie a konštrukcia puzdra chránia uložené predmety proti poškodeniu vodou či prachom. Stupeň odolnosti podľa IP65.

VENTIL NA VYROVNÁVANIE TLAKU

Puzdrá séria nanuk NANO zodpovedajú stupňu odolnosti podľa IP65 a poskytujú tak odborníkom odolnosť proti vode, ktorá je potrebná pre uchovanie citlivých predmetov v bezpečí aj v tých najhorších poveternostných podmienkach. Vodeodolný dizajn ochráni vaše zariadenie pred poškodením vodou a vniknutím prachu. Stupeň odolnosti podľa IP65.

Polykarbonátová ochrana

Nanuk používa pre výrobu svojich kufor a puzdier nárazu-vzdorné materiály schopné ochrániť aj najcitlivejší elektroniku pred rozbitím pri nechcených pádoch aj nárazoch. Každá škrupina puzdier NANO je vytvrdená strikovanou polykarbonátovú živicou pre maximálnu ochranu pred nárazom. Santoprenové gumové nárazníky poskytujú väčšiu priľnavosť na mokrom povrchu a zabraňujú poškrabaniu hladkých povrchov.

OKA NA OPASOK

Šesť rôznych upevňovacích bodov nanuky NANO dáva užívateľovi nekonečné množstvo možností upevnenia. Štyri menšie oká pozdĺž prednej a zadnej časti puzdra fungujú ako jednoduché úchyty pre pripojenie malého popruhu SmartStrap Zároveň ale fungujú aj pre rad ďalších možností pripevnenia vrátane karabín, lezeckých ok, praciek, apod. Pretiahnite svoj opasok alebo popruh skrz zalisovaná oka, aby ste mali svoje puzdro NANO vždy po ruke. Či už potrebujete pripevniť svoje puzdro NANO na kajak alebo neoprén, nanuk vám poskytuje riešenie.

Parametre
Hmotnosť 200 g
Vnútorná šírka 7.7 cm
Vnútorná hĺbka 2.8 cm
Vnútorná dĺžka 13.1 cm
Vonkajšia šírka 11 cm
Vonkajšia hĺbka 4.3 cm
Vonkajšia dĺžka 14.9 cm
Vnútorná hĺbka veka 0.6 cm
Vnútorná hĺbka kufra bez veka 2.2 cm
Výrobca NANUK cases
Teplotné maximum +60 °C
Teplotné minimum -29 °C
Certifikáty a atesty IP65, ATA 300, ASTM D4169, MIL-STD-810F
Plávateľnosť 0.25 kg
Certifikácia ASTM D-4169 DC-18, IP65, ATA, MIL-STD-810F
Použitie kufra Outdoor
Vlastnosti Nárazuvzdorný, Prachotesný, Odolá teplotám -29/+60
Veľkosť kufra Mikro puzdra

Naposledy ste si pozreli

Benefity

Pre všetkých zákazníkov

+420 702 006 900

zákaznícka podpora