Zobraziť prehľad produktu
+420 702 006 900 Predaj bezpečných a odolných kufrov

NANUK - Odolný kufr model 990 bez pěny - pískový

Fotografia sa môže líšiť podľa vybranej veľkosti či výplne

NANUK - Odolný kufr model 990 - pískový

NANUK Case 990 je dlouhý, vodotěsný a prachotěsný kufr, který vyniká kvalitním zpracováním oceňovaným sportovci, dobrodruhy i ozbrojenými složkami po celém světě. Díky vlastnostem jako vodotěsnost, prachotěsnost či nárazuvzdornosť je vhodný pro volný čas, ale i do těch nejextrémnějších podmínek.
476,48 € 494,65 € 393,78 € bez DPH
Dostupnosť: 5 až 10 dni
Kód produktu: 990-0000
EAN: 666365015235
Výrobca: NANUK
Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už bol odstránený z našej ponuky.
Popis

NANUK Case 990 je vodotěsný a prachotěsný kufr, který je určen pro ochranu zbraní, větší elektroniky a citlivých přístrojů či dalších předmětů větších rozměrů, jimž zajišťuje maximální bezpečnost při přepravě i v těch nejextrémnějších podmínkách. Jeho vlastnosti jsou zejména oceňovány ozbrojenými složkami, sportovci, lovci ale i profesionály z různých oborů po celém světě.


Model 990 patří do řady dlouhých kufrů od kanadského výrobce NANUK, který se kromě jiného může pochlubit patentovaným zavíráním na systém PowerClaw a tlakovým ventilom pro vyrovnávání tlaku v kufru. Dalšími přednostmi jsou například otvory pro zámky, oka pro uchycení kufru třeba na střechu auta, odolná madla, polyuretanová kolieska a další funkce zpříjemňující manipulaci s kufrem.

Model 990 je standardně dodáván ve 3 barevných provedeních.

Verzia s penou je štandardne dodávaná s tvz. "precubed" penou, ktorú si môžete vytrhaním upraviť pre vami zvolený predmet.


Vnitřní rozměry:

 • délka 1118 mm
 • výška 368 mm
 • hloubka 152 mm

Vnější rozměry:

 • délka 1196 mm
 • výška 440 mm
 • hloubka 168 mm

Objem:

 • 62,6 l

Hmotnost:

 • 8,1 kg

Funkce:

 • zatváranie na PowerClaw systém
 • vodotesnosť (IP67), prachotesnosť a nárazuvzdornosť
 • tlakový ventil na vyrovnávanie tlaku v kufry
 • odolné lisované tesnenie
 • otvory na zámky pre uzamknutie
 • polyuretanová kolieska
 • odolná madla
 • zádržný systém na veko voči nechcenému zatvoreniu kufra

Na všetky produkty NANUK Case sa vzťahuje doživotná záruka.

Odolné kufry a pouzdra NANUK jsou vyráběny v Kanadě a jejich výroba, zpracování a testování podléhá těm nejvyšším standardům.

POWERCLAW ARETAČNÝCH SYSTÉM

PowerClaw aretačná systém (patentované v US pod číslom 8,297,464) je používaný na všetkých kufroch nanuky a bol vyvinutý tak, aby kufor zostal uzatvorený aj počas najťažších misií. Západky PowerClaw kufor pevne uzavrú pomocou tlakovej sily, zatiaľ čo integrovaný uzáver zamedzuje otvorenie kufra počas prepravy alebo pádu. Konštrukcia z polykarbonátu zaisťuje, že všetky predmety zostanú bezpečne vnútri kufra bez ohľadu na to, kam vás cesty zavedú.

VODOTESNOSŤ PODĽA IP67

Kufre nanuk sa vyznačujú vodotesnosťou podľa IP67 (potopenie cca 1 m po dobu 30 minút). Tesnenie všetkých kufrov nanuk je navrhnuté tak, aby zaisťovalo perfektné vodotesnosť. Zároveň je tesnenie vyvinuté tak, aby odolávalo deformáciám a opotrebovania, čo zaisťuje vodotesnosť po dlhú dobu. Naše kufre sú tým pádom ideálne pre pátracie a záchranné zložky, námornú dopravu, skladovanie, potápanie, apod. Každý z našich dealerov vám môže poradiť s výberom vodotesného kufra, doplnkov a iných produktov, ktoré budú najvhodnejšie pre vaše potreby. Na kufre a puzdrá nanuky sa vzťahuje celoživotná záruka na materiál a spracovanie.

ODOLNOSŤ PROTI NÁRAZU A MATERIÁL NK-7

Kufre odolné proti nárazu. Odolné kufre nanuk boli navrhnuté podľa základnej myšlienky: prežitie. Vďaka zaobleným rohom, silné konštrukciu stien, nadrozmernými detaily a konštrukciu celkovo absorbujú kufre nanuky všetky nárazy tak, aby nedošlo k poškodeniu kufra samotného ani dôležitého obsahu vnútri. Na základe dlhoročných skúseností spoločnosti Plasticase v platovom priemysle sú nové kufre vyrobené z extrémne odolného polyméru NK-7 a sú vyvinuté špeciálne pre náročné podmienky, ktorým môžu byť vystavené. Tieto kufre z NK-7 sú odolné voči nárazom, robustné ale zároveň ľahké a odolajú všetkým prírodným extrémom. Bez ohľadu na oblasť použitia ponúka kufre nanuky vždy najvyšší výkon. Robustný, spoľahlivý a účinný; Odolné kufre nanuk vás nikdy nesklamú.

UZAMYKATEĽNOSŤ

Každý z kufrov nanuk je vybavený dvoma otvormi na visiace zámky, ktoré sú vytvarované priamo do puzdra a zaisťujú tam väčšiu pevnosť a bezpečnosť. Vysoko kvalitné kombinačné visiace zámky schválené spoločnosťou TSA sú k dispozícii ako možnosť pre udržanie bezpečnosti vašich vecí pri preprave.

Rukoväť

Štruktúra rukoväte je špeciálne tvarovaná pomocou živice NK-7, ale pre väčšie pohodlie je vylisovaná mäkkou gumou. Mäkký materiál tlmiaci nárazy znižuje únavu pri preprave ťažkých bremien.

ZÁCHYTNÝ SYSTÉM VEKA

Nanuk prichádza s inovatívnymi funkciami. Všetky modely kufrov majú vo veku integrovaný zádržný system, ktorý udržuje veko kufra otvorené, keď je potrebné, aby otvorené zostalo. Už žiadne priškripnuté prsty.

POLYURETÁNOVÁ KOLIESKA

Hladká pohyblivosť a jednoduchá manipulácia je hlavnou výhodou pri preprave najmä ťažkých predmetov a zariadení. Všetky kufre zo série Cestovných kufrov sú opatrené polykarbonátovými kolieskami, ktoré sú potiahnuté polyuretánom. Rovnako ako je tomu u kolieskových korčulí, aj táto kolieska sú opatrené nerezovými ložiskami, ktoré zabezpečujú tichú a bezproblémovú jazdu v akomkoľvek teréne a rôznych poveternostných podmienkach.

Parametre
Hmotnosť 8.1 kg
Hmotnosť bez peny 8.1 kg
Vnútorná šírka 36.8 cm
Vnútorná hĺbka 15.2 cm
Vnútorná dĺžka 111.8 cm
Vonkajšia šírka 44 cm
Vonkajšia hĺbka 16.8 cm
Vonkajšia dĺžka 119.6 cm
Vnútorná hĺbka veka 4.1 cm
Vnútorná hĺbka kufra bez veka 11.1 cm
Plávateľnosť 65.77 kg
Teplotné maximum +60 °C
Teplotné minimum -29 °C
Certifikáty a atesty IP67, ATA 300, ASTM D169, MIL-STD-810F
Výrobca NANUK cases
Vlastnosti Prachotesný, S otvormi na zámky, s kolieskami, Vodotesný, Stohovateľný, Vzduchotesný, Odolá teplotám -29/+60, Nárazuvzdorný
Certifikácia RoHS Directive 2011/65EU, ATA, MIL-STD-810F, IP67, ASTM D-4169 DC-18, ISO 2001:2008
Použitie kufra Outdoor, Na zbrane, Armádne
Veľkosť kufra Dlhé kufre
Farba Piesková

Naposledy ste si pozreli

Benefity

Pre všetkých zákazníkov

+420 702 006 900

zákaznícka podpora